זה קרה לפני כמה שנים. היה צורך לבקר קרובים ולעזור להם עם מעבר. כל היום ארזנו דברים, כל מה שנשאר זה רק המיטות כדי שיהיה לנו על מה לישון. התעייפתי, אבל עדיין רציתי לעשות סיבוב בכפר הזה. ליד בית אחד ראיתי בחורה. היא הייתה בלי מצב רוח בכלל, היה אפשר להגיד שהיא כמעט בכתה. החלטתי להתקרב אליה ולשאול אותה מה קרה. היא הייתה מאוד חמודה ואני חייב לציין שנמשכתי אליה. כאשר התקרבתי היא ראתה אותי ושמתי לב שיש לה פחת בעיניים. אחרי שיחה קצרה איתה הבנתי את הבעיה שלה. אבא שלה היה אלכוהוליסט, שוב פעם השתכר ונרדם ברחוב. היא כמובן לא מצליחה להכניס אותו לבית.

-"זה לא בעיה, בואי אני יעזור לך וביחד איכשהו נצליח"

זאת הייתה הפעם הראשונה שראיתי את החיוך שלה. היא הייתה כל כך חמודה שכבר באותו הרגע רציתי לחבק אותה ולנשק. החזקתי את עצמי בידיים, כי היא הייתה צריכה את העזרה שלי. זה לא היה קל, האבא שלה ממש לא היה קל. לקחנו אותו למיטה וכאשר חזרנו לסלון היא חיבקה אותי. בפתאומיות וחיבה. זה היה כל כך נעים שהזין שלי התחיל להתרומם. זה היה מאוד מביך שהרסתי כזה רגע עם מחשבות סוטות. אבל זה לא הפחיד אותה, היא הרגישה את הלחץ שלי במכנסיים ואמרה לי:

"אתה לא תעשה לי כואב? אתה חמוד וגם אני רוצה אותך"

השפתיים שלנו נפגשו, היד שלי נגעה ברגל. היא הייתה לבושה בג'ינס וחולצה אפורה פשוטה, אבל זה לא עשה אותה פחוט נשית. הגוף שלה היה מאוד יפה ולגעת ברגל שלה, גם זה היה דרך מכנסיים, הרגיש מאוד נעים. אז היא עצרה את הנשיקה שלנו, השתחררה מהחיבוק שלי והורידה את החולה. היא נשארה רק בחזייה וג'ינס הג'ינס כבר היה בדרך למטה. לא ראיתי תחתונים, כנראה היא הורידה אותם ביחד עם הג'ינס. אז היא משכה אותי אל הספה. בזמן שאני הורדתי את החולצה שלי, היא ניסתה לפתוח את חגורת המכנסיים שלי. כבר רציתי להתפשט ולגעת בגוף החם שלה.

אז היא תפסה את הזין שלי והתחילה לשחק איתו, אז היא התכופפה אלי ונישקה אותו בעדינות. תפסה אותו עם השפתיים והוא גלש בפנים. היא הזיזה רק עם הראש שלה, יד שלה ליטפה את השדיים. ליטפתי את לכי, אז עברתי צוואר, כתפיים.

"אוי, שכחתי שאין לי קונדום" – פתאום היא אמרה – "אנחנו לא יכולים בלי, אני פוחדת"

"אל תדאגי, יש לי תמיד אחד"

היא נרגעה ואמרה

"אז תוציא אותו, אני רוצה להרגיש אותו בפנים"

איך שהיא אמרה את זה, היא הסמיקה. אז היא נשכבה על הספה ופתחה את הרגליים. היא הייתה מגולחת נקי ואהבתי את זה. הלבשתי קונדום ונשכבתי עליה. מצאתי את חור שלה עם זין. זה היה מדהים. רציתי להכניס לה כמה שיותר עמוק, כל כך רציתי אותה. זיינתי אותה בקצב איטי ורגועה, הכוס שלה היה צמוד ועטף את הזין שלי חזק. במקביל נישקתי כל מקום בגוף שלה שיכולתי להגיעה אליו – צוואר, שפתיים, שדיים. אז היא הפכה אותי על הגב והתחילה לרכב עלי. היא רכבה יותר מהר בכל רגע, אני תפסתי את הטוסיק שלה ומחצתי אותו חזק, נהנתי ממראה של שדיים קופצות. גמרתי אחרי ששוב פעם החלפנו תנוחה.

היא נעמדה על ארבע והרימה את טוסיק מולי:

"אהבתה אותה, לא? מחצתה אותה כל כך חזק, עכשיו תוכל לראות אותה טוב בזמן שאתה מזיין אותי"

רק המילים האלה כמעט גרמו לי לגמור. התחלתי לזיין אותה קשוח וחזק. בהתחלה חשבתי שאני מגזים, אבל לפי הגניחות שלה הבנתי שהכל בסדר. אחרי שגמרתי, היא הורידה את הקונדום וליקקה הכל מהזין. שכבנו קצת אחרי זה, בלי לדבר וכאשר עזבתי היא נישקה אותי וביקשה לא לשכוח אותה. בחיים לא הייתי חושב לעצמי שנסיעה הזאת תסתיים במפגש אינטימי עם בחורה חמה כזאת ועוד כאשר אבא שיכור שלה יושן בחדר ליד.