זה היה הסקס המדהים שכל אחד מחכה כל החיים שלו. יום שישי האחרון הייתי במועדון לילה, הכל היה כרגיל. כמה קוקטיילים, ריקודים, בנים שרק מחפשים לגעת בגוף שלי. אז רקדתי עם בחור חמוד אחד וכאשר הוא חיבק אותי הרגשתי את ההתרגשות שלו דרך מכנסיים. לקראת סוף הריקוד הוא הציעה לי סקס, הוא הבטיח שאני ירגיש משהו שלא הרגשתי בחיים שלי. שמעתי את זה הרבה פעמים, אבל הוא היה חמוד ורציתי לאמין לו. יצאנו החוצה והלכנו לכיוון פארק. לא היה שם אף אחד. עצרנו ליד עץ ושאלתי אותו לגבי מה שהוא הבטיח לי. כאשר פתחתי את הרוכסן שלו והזין שלו נפל החוצה שכחתי איך לדבר. יש לי ניסיון מאוד גדול במפגשים אינטימיים, אבל דבר כזה לא ראיתי בעולם.

הוא היה ענק, גם בהורך וגם בעובי שלו. ניסיתי לקחת אותו לתוך הפה וישר הרגשתי כאבים בתוך הלסת. הרגשתי את החרמנות שלי, הרגשתי שהכוס שלי כבר רטוב. בינתיים הבחור התחיל לנסות לזיין אותי לתוך הפה. עצרתי אותו, קמתי והסתובבתי אליו עם התחת. כבר דקה אחרי שהוא הכניס לי קיבלתי את האורגזמה הראשונה שלי. הוא קדח את החור שלי בלי לעצור ואני אבדתי את הרגשה של המציאות.

זה היה משהו מדהים שלא ניתן לתאר במילים, הרגשתי שכל השרירים של התכווצו, אבל הוא ידע מהוא עושה. ברגע שהוא סוף סוף גמר אני כבר לא יכולתי לעמוד. כאשר חזרתי הביתה נרדמתי וישנתי כמעט יום שלם ורק כאשר קמתי הבנתי ששכחתי לקחת ממנו מספר.