בגיל ה-20 שלה היא השתנתה מאוד ממה שהוא זכר. היא הייתה בחורה מאוד רזה ושטוחה. היום היא בחורה מאוד יפה חטובה. היא לא הייתה מלכת היופי ,אבל משכה צומת לב של רבים. הוא לא ראה אותה כבר כמה שנים והיום הם הלכו ביחד הביתה. הם היו אחרי פגישת מחזור והם גרו באותו כיוון. הם הלכו ודיברו, על מה שהיה בבית ספר, על מה קרה מאז.

"כל כך הרבה שינוים מאז שהבית ספר נגמר, החיים יכולים להיות כבדים" הוא חשב לעצמו.

בבית ספר הוא בחיים לא הסתכל עליה כמו על בחורה. היא הייתה רזה מאוד, שטוחה , עם אור מהוד בהיר. היא הייתה נראית כמו ילד חולה. והיום הוא לא היה מצליח להוריד ממנה את העיניים. הוא צילם את כל הגוף שלה עם העניים שלו ,המוח שלו צייר את הפרטים החסרים שהיו מתחת ללבוש. כרגע הוא ידע שהוא חייב לכבוש אותה מינית. זה בטוח לא יהיה מפגש אינטימי ראשון שלה בחיים, זה הקל על המטרה שלו. הבעיה לא עלה לו שום רעיון לראש ואז הגיעה זמן להיפרד, הדרכים שלהם מפה היו שונים. הוא הבין שהוא חייב לעשות משהו ואמר את הדבר הראשון שעלה לו לראש:

-"הדרך נגמרה ממש מהר, אז הרגשתי שזה היה לוקח הרבה יותר זמן. את יודעת מה,אולי את רוצה ללכת אלי לשתות תה? יש לנו הרבה מה לספר אחד לשני"

"במאת?!"- הוא חשב לעצמו -"זה מה שאמרתה? היא בטוח תסרב,הראי היא לא ילדה קטנה ומבינה בדיוק למה אני מזמין אותה"

אבלי אחרי דקה של מחשבה היא ענתה:

-"כן ,למה לא" -הקול שלה השתנה קצת כשהיא אמרה את זה, זה היה נשמה שהיא שמחה

הוא לא האמין שהיא הסכימה, מה היא במאת רוצה לשבת ולשתות תה או שהיא הבינה מה הוא רוצה וזה מתאים לה. בבית הוא הכין תה, הם התיישבו על הספה והתחילו לדבר , אף אחד לא נגע בתה. רגע אחד נוצר שקט בין הדיבורים שלהם,הוא ניצל את זה. הוא התקרב אליה ולקח את היד שלה, היא לא התנגדה,הם התנשקו. בלי לחשוב פעמיים הוא הפשיט אותה. התחיל לנשק את השדיים שלה,היא הפילה את הראש לאחורה וסגרה את העיניים. הוא הוריד את הבגדים שלו והם התחבקו שוב פעם, כבר שניהם ערומים.

אחרי כמה שעות הם שכבו במיטה, עייפים ומרוצים אחרי סקס מטורף ואז היא אמרה:

"אתה יודע,תמיד רציתי לשכב עם מישהו מהכיתה. באותו זמן ידעתי שאני לא נראית יותר מידי טוב,אז לא בניתי על כלום. היום הבנתי שזה יכול לקרואת. אז מה? הזמנתה אותי לתה לא? איפה הוא?"