חיקיתי לו עם הרגשה מוזרה בבטן,זה התחיל בבוקר כשהוא כתב לי בפייסבוק. הוא שאל אותי מה קורה אצלי ואחרי שיחה קצרה הבטיח להיכנס ל"תה" היום בערב. הייתי לפני מחזור ,סקס לא היה לי כבר חודש, רציתי ממש חזק אוננות כבר לא עזרה. רציתי גבר אמיתי עם זין.

הדמיון שלי קבר צייר תמונות סוטות על המפגש האינטימי בערב. איך אני מתלבשת ,מה אני אומרת ואיך אני גורמת לו לזיין אותי. בגלל כל המחשבות האלו הרגשתי שאני רטובה. הלכתי לשירותים בעבודה. נכנסתי לתא הכי אחרון. הורדתי את התחתונים שלי ונגעתי בדגדגן,אם היה לידי עכשיו כל גבר הייתי נותנת לו בלי לחשוב פעמיים.

ערב, שמעתי צלצול של האינטרקום, "זה אני נערת ליווי" , נתתי לו להיכנס. בזמן שהוא עלה הספקתי להחליף חולצה ליותר חשופה, כמובן שהייתה בלי לבני נשים והיה אפשר לראות את הפטמות העומדות שלי. הוא התיישב על הספה בסלון. הכנתי לו תה והתיישבתי לידו. הוא סיפר לי על העבודה שלו ,אבל כל מה שיכולתי לחשוב עליו זה סקס איתו. הוא סיים עם התה ושם את הכוס על השולחן. התקרבתי אליו לקחתי את היד שלו והכנסתי אותו לפה,התחלתי למצוץ בזמן שאני מסתכלת לו בעיניים. הוא נכנס לשוק, ליקק את השפתיים שלו ,קיבל כללי משחק והתחיל להזיז את האצבע בתוך הפה שלי. עם היד השניה שלי ליטפתי את השדיים שלי. הוא הוציא את האצבע ונישק אותי. הלשון שלו פרץ לתוך הפה שלי .נשכבתי על הספה,הוא עלה עלי. הרגשתי את הזין הקשה שלו דרך המכנסים שלו. הוא הכניס את היד שלו מתחת לחצאית שלי,נגע בכוס שלי והתחיל לשחק עם הדגדגן. תפסתי אותו עם הרגליים וניסיתי לקרב אלי.הוא משך אותי למלה ,הוריד את החולצה והתחיל לנשק את השדיים שלי,האצבעות שלו נכנסו לבפנים. חיבקתי אותו חזק,הציפורניים שלי נכנסו לו לגב. אני לא ידעת איך הצליח אבל המכנסיים שלו כבר היו על הרצפה. הוא השכיב אותי שוב על הספה ,פתח את הרגלים ,הסתכל לי בעיניים,קיבל אישור ונכנס. הוא זיין אותי במהירות,לפעמים הוא עצר רק כדי בעוד רגע להכניס יותר עמוק. בשלב כלשהו הוא הפך אותי על הבטן,שם כרית מתחתי כדי שהתחת שלי תהיה למלה והמשיך לזיין אותי. קיבלתי אורגזמה ראשונה וישר אחרי זה הרגשתי שאתה משפריץ לי את הזרע על הגב.