הרעיון של שירותי ליווי באופן כללי, נועד למלא צורך בסיסי של בני אדם. הצורך לא להיות לבד, הצורך לחלוק בחוויות אינטימיות יותר או פחות ותחושת הביחד. כולנו מכירים את הביטוי "לא טוב היות האדם לבדו". במקרה הזה מדובר בצורך משמעותי בשותפים לחיים או לחוויות. תחושת הבדידות יכולה להביא בן אדם למצבים נפשיים ופיזיים לא פשוטים בכלל. לכן, שירותי ליווי מקצועיים מרימים את הכפפה ויוצרים את האפשרות הזאת עבור כל אדם באשר הוא. כמובן, כמו כל שירות, בתמורה לתשלום.

ישנם אנשים שרואים את פעילותן של חברות שירותי ליווי בתל אביב בעין שלילית ומתייחסים לכך כ"בית זונות". אך חשוב להבין את ההבדלים בין שירותי ליווי אקסקלוסיביים ומפוקחים (ברמה הפנימית של העסק), לעומת "שירותי ליווי" המתיימרים להציג את עצמם כאיכותיים, או אפילו לא – ומשמשים למעשה כמקום לסקס בלבד, ללא תוספות.

שירותי ליווי בתל אביב נעימים ורגועים

בניגוד לאווירת הסקס והמיניות הבוטה במקומות אלו, בהם גוף נמכר בתמורה לכסף, שירותי ליווי איכותיים וברמה גבוהה מציעים את הליווי בתור המוצר עצמו. ליווי אנושי, של אדם עם רגשות, עם מחשבות, כזה שנחמד להיות איתו ולא רק עם גופו. נערות ליווי רבות העובדות בחברות האקסקלוסיביות יעידו על כך. הנערות נהנות להגיע לעבודה, לבלות את זמנן בחברת אנשי עסקים ברמה גבוהה או לקוחות אחרים ולהרוויח על כך כסף טוב. אישה שיודעת לעניין את מי שנמצא בחברתה, לאתגר אותו אינטלקטואלית ולשוחח על נושאים שונים ומגוונים, היא אישה שנעים להיות איתה. הנעמת זמנו של הלקוח מהווה חלק חשוב ומשמעותי מאין כמוהו בהבדל בין שירות רע לשירות מצויין.

ליווי לפה וליווי לשם

שירותי ליווי, וי איי פי כמובן, מציעים שירותי ליווי למגוון מקומות, אתרים וסיטואציות. ישנם אנשים רבים שנהנים לצאת עם נערות הליווי למסעדות, לנשפים, למסיבות או להשקות שונות. עצם התחושה של להגיע עם בחורה יפה, מושכת, עדינה, אלגנטית ואינטיליגנטית לאירוע כזה, ממלאת באותו אדם צורך בסיסי של לא להשאר לבד. בנוסף לרושם שישאיר על כל מי שיפגוש באותו מקום. הליווי המוצע יכול להתרחש בדירת הלקוח או בדירות אירוח דיסקרטיות, בצימרים או בחדרי מלון, בחוץ או בפנים, היכן שהלקוח ירצה. חשוב להבין שליווי בחדרים דיסקרטיים אינו ליווי ב"מאורות סמים", כפי שהרבה אנשים מציעים במחירים זולים, ללא תנאי היגיינה וכאשר הנערות לא נבדקות ולא מטפחות את עצמן. ליווי אקסקלוסיבי תופס מקום של כבוד בחדרים מפוארים, מאובזרים ונעימים לשהייה, על מנת להנעים את זמנו של הלקוח וכמובן גם את זמנה של נערת הליווי.

נערה מרוצה = לקוח מרוצה

שירותי ליווי וי איי פי, הבינו כבר מזמן את מה ששירותי ליווי פשוטים לא מסוגלים להבין – נערת ליווי מרוצה שווה ללקוח מרוצה. לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר. לקוח חוזר הוא הכנסה קבועה, גם לנערה וגם לעסק. נערות ליווי פשוטות שעובדות תמורת 200 שקל ואך ורק בתחום הסקס, הן קודם כל זונות ולא נערות ליווי, אז בואו לא נייפה את המציאות. דבר שני נערות אלה סובלות מתנאים נוראיים, משכורות נמוכות ולרוב גם עוברות התעללות פיזית ונפשית מצד הבעלים של המקום.

נערות ליווי וי איי פי, לעומת זאת, מקבלות כסף טוב, תנאים טובים, עובדות מתי שנוח להן, גם מבחינת ימים וגם מבחינת שעות והעיקר – אוהבות לצאת, לבלות ולהכיר אנשים חדשים. אין ספק ששירותי ליווי כאלה הם הנוסחה המנצחת. שירותי ליווי אקסקלוסיביים מאפשרים לכם לחוות זוגיות ללא מחויבות וללא תנאים מגבילים, תנו מקום לחופש.