ובכן, הנה אנחנו, סוף סוף, לבד. היד החליקה כלפי מעלה, מושכת את קצה החצאית אחריה.

– "לא צריך"

איזה ביטוי חזק! "לא צריך, מה? "מה בדיוק אני לא צריך לעשות? להביט עליך? או לא לגעת בך? אולי לא להתרגש מן הריח שלך או גוון הקול, שבו את אומרת את ה- לא צריך"? אם זה "לא", אז למה הקול שלך רעד כל כך חזק, ומה זה הזוהר הזה בעיניים שלך? קרוב לוודאי שזו קריאה לפעולה, כמו "בואו נלך" או "יותר חזק". אני רוצה קצת להתנגד, אבל עם אתה תהיה יותר אסרטיבי אז אני מוכנה להיכנע. "לא צריך" בתרגום לשפה של נשים זה – "תכבוש אותי"

דרכים ארוכות ללב של האישה היא לא השיטה שלי. ואני לא צריך את הלב שלכן. הכל הרבה יותר פשוט : הפיזיולוגיה מזיזה אותי,גם אותכן כמובן, רק אני לא עוטף את האינסטינקטים שלי בעטיפות יפות הנקראות "אהבה" ו-"רגשות". אני ממזר ואני לא מסתיר את זה. זה יותר טוב ישר להיות ממזר אשר שתגלו את זה אחר כך. לכן, אני אמיתי איתכן: אני צריך רק דבר אחד ממכן.

מה שיקרה עכשיו,כאן וגם איתך, למרות כל הערעורים שלך בצורה של מילה משעשעת "לא צריך".

היד שלך לוחצת את שלי, בניסיון לעצור את התנועה למלה. את באמת יכולה לעשות את זה? אני קופא, מקשיב לרעד אצבעותיך הדקות, ואת כנראה החלטת שאני ויתרתי, צעדתי לאחור, עצרתי והתחיל את הקשר הארוך איתך, ולכן את משחרר את ההתנגדות שלך.יופי, תודה! ידי מתרוממת, ואצבעות כף היד חשות את העור החם בין חגורת החצאית לבין הגומי של התחתונים. חצאית -דבר כזה נוח, תנועה אחד ואתה כבר במקום הרצוי.

"לא!"

ובכן זה כבר דרמטי מדי: "אה, עזוב, אה, תעזוב" קיווית למשחק ארוך, תחושות מתוחכמות וחיזור יפהפה, וכאן בין הרגליים יש כבר יד קשה! וכפות הרגליים קפוצות בחוזקה. בוא לא נהפוך את זה לגן ילדים.

אני מסובב אותך בתנועה אחת חזקה עם הגב אלי, מכופף קדימה וזורק על השולחן שהיה מולך. כל כך חזק שאת מקבלת מכה עם הראש על השולחן. ובכן, אני מצטער, אני מקווה שזה לא קטלני. תנועה נוספת של היד שלי והחצאית שלך למלה והתחתונים למטה. הם עוצרים על הברכיים שלך והופכים לחוטים שקושרים את הרגליים שלך.

היד שלי חודרת בין הרגליים שלך. הפתעה! הכוס שלך מגולח כאלו היית מוכנה למפגש אינטימי כזה. אני מוציא את הזין שלי, פורש את השפתיים של הכוס וחודר.

– איי!

כן, בפתאומיות ובאופן בלתי צפוי. אבל למה זה לא צפוי? הכל טבעי. את כמעט יבשה שם. רצית הקדמה ארוכה? אבוי, תצטרכי קצת לסבול. אני מתחיל לזוז בזהירות , כאילו בצעדים קטנים אני חוקר את הנתיב אל הנאה, ואז אני מגביר את הקצב. אני רואה כבר בכלל לא יבש שם, התחרמנת סוף סוף. ובכן, למה אנחנו צריכים כל החיזורים ורומנטיקה מול הירח, ככה הרבה יותר מהר, והתוצאה היא זהה – אני גם רואה שאורגזמה שלך מתקרב.

אני חייב לציין שהתחת שלך מרשימה ביותר. עגולה, חטובה, ורודה כמו של תינוק – חלומה של כל גבר סוטה. אני לוחץ עם האצבע על הפי הטבעת ומרגיש את כל החום של המקום הצר הזה.

"לא!"

שוב פעם "לא". יש בשפה שלנו כל כך הרבה מילים והיא משתמשת רק באחד. לפחות אני יודעה מה אני אתן לה ביום הולדת – מילון. שתלמד את השפת האם שלה.

אבל קודם אני צריך לסיים את מה שהתחלתי.

אני מזיז את האצבע בסנכרון עם האצבע היותר גדולה שהייתה זזה בחור אחר. והנה זה מגיעה, אני מרגיש את גלי הרעידות עוברת דרך כל הגוף שגורמות לך לעצור ואז הן בורחות בעצמה מהגוף ביחד עם האורגזמה.

זה הסיבה לחיות!

-"ככאן!!"

או! מילה חדשה. גם את גמרת? יפה מאוד, זה תוצאה טובה של הסקס המהיר הזה.